Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Ekologija
 
 
Mes tikime, kad kiekvienas turi pareigą naudoti gamtos išteklius atsakingai, šiais laikais, labiau nei kada nors iki šiol. Miškai, jei kertami teisingai, yra vienas iš labiausiai atsinaujinančių pasaulio resursų. Kitos grindų rūšys, kurių gamybai naudojamos naudingosios iškasenos (kaip nafta ar akmuo), reikalauja daug daugiau energijos joms pagaminti.Taigi tokioms grindims pagaminti išmetama daugiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Parketlenčių gamybai vertinga mediena yra naudojama tik viršutiniam sluoksniui. Mūsų gamintojų mediena yra perkama tik iš legaliai kertamų miškų. Todėl įsigyję mūsų grindis, Jūs gėlsite vaikščioti visiškai ramūs, kad teisingai pasirinkote.

 

real wood

Naturalios medienos grindys paverčia Jūsų kambarį akimirksniu stilingu. Kad ir kokios rūšies pasirinksite medines grindis, galėsite mėgautis išskirtiniu dizainu, kuris atrodo, kad niekada išeina iš mados. Nauda aplinkai pasirenkant "REAL WOOD" yra neginčijamas. Kur kas mažiau energijos suvartojama medienos gamybai, perdirbimai ir šalinimui, nei bet kurioje kitoje statybinių medžiagų. Ir po kiekvieno medžių nukirtimo, miškai atsodinami naujos kartos medžiais. DAUGIAU INFORMACIJOS SPAUSKITE ČIA.

 

  

FSC

 

Gamybos sertifikavimas taikomas gamintojams, paruošėjams ir prekybininkams, FSC sertifikuotų miško produktų. Patikrina visus FSC sertifikuotus miško produktus, visoje gamybos eigoje. Kiekviename gamybos eigos etape, perdirbimo bei transformavimo etape sertifikavimą  reikia patvirtinti, kad FSC sertifikuotos medienos produktai laikomi atskirai nuo nesertifikuotų produktų, arba nėra sumaišyti patvirtinimo būdai. DAUGIAU INFORMACIJOS SPAUSKITE ČIA.

 

  PEFC

Gamybos eigos sertifikavimo nurodomi reikalavimai, taikomi stebėjimo sertifikuotos medžiagos iš miško iki galutinio produkto, turi užtikrinti, kad medienos produktai ar  produktų linija  yra kilus iš sertifikuotų miškų. Siekiant suteikti garantijas, kad mediena ir medienos produktai pagaminti iš tvarkingai valdomų miškų, PEFC skatina eigos sertifikavimą. DAUGIAU INFORMACIJOS SPAUSKITE ČIA.

 

 

 

 

 

 

Vilnius

J. Kazlausko g. 1

I-V  9-18     IV 10-14

kauno parduotuves telefonas  +370 683 38730

kauno parduotuves el. pastas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kaip pašalinti įdaužas nuo medinio paviršiaus

Buityje sunku išvengti įvairiausių nelaimingų atsit