Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Parketlenčių drėgnumas

parketlenciu dregnumo lenteleDydžių tolerancijos. Dirbant su kietmedžio grindimis, šių tolerancijų negalima ignoruoti net ir naudojant naujausias technologijas. Jos priklauso prie natūralių kietmedžio gaminių charakteristikų:

Visoms kietmedžių rūšims leistini vidutiniai nukrypimai: 1 mm ilgiui, 0.3 % - pločiui. Priklausomai nuo medienos (naudojant minkštą medieną) ir gamintojo gali būti ir didesnio dydžio tolerancijos.

Atvirkščioje pusėje lentjuostės gali būti skirtingų storių. Po teisingo paklojimo vienintelis lemiamas veiksnys yra tas, kad viršutinės lentjuostės pusės kraštas neturi būti daugiau kaip 0.25 mm virš gretimos lentjuostės viršutinės pusės krašto.

Natūralios kietmedžio grindų "plėtimosi ir susitraukimo" savybės – Kambario klimatas Tai, kiek plečiasi ar traukiasi jūsų medinės grindys, priklauso nuo kambario klimato, t.y. nuo drėgmės kiekio ore. Jeigu kambaryje palaikomas atitinkamas klimatas (kas taipogi yra sveika ir žmonėms), tada jūsų grindų plėtimasis ir susitraukimas nekels didelių problemų. Palaikant medinių grindų kokybę bei jų priežiūrai yra labai svarbi pastovi santykinė drėgmė nuo 50 iki 65%, o kambario temperatūra turi būti maždaug 20°C. Jeigu šildymo laikotarpiu oro drėgnumas žymiai sumažėja, tada reiktų naudoti oro drėkintuvą. Priešingu atveju, be kitų problemų atsiras ir žymiai ryškesnis (t.y. viršijantis normalius matmenis) sandūrų išsiplėtimas.

 

Vilnius

J. Kazlausko g. 1

I-V  9-18     IV 10-14

kauno parduotuves telefonas  +370 683 38730

kauno parduotuves el. pastas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kaip pašalinti įdaužas nuo medinio paviršiaus

Buityje sunku išvengti įvairiausių nelaimingų atsit