Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

Kitapus Atlanto, Nacionalinė Medinių Grindų asociacija išrinko geriausius 2015 metų medinių grindų projektus. Laimėtojai buvo paskelbti NWFA 2015 Wood Flooring Expo parodos metu. Nuo 1990 metų jau apdovanoti  daugiau kaip 200 nominacijų laureatai.

Pirmą kartą Metų medinių grindų apdovanojimą pelnė Real Antique Wood’s projektas, kuriame panaudotas riešutmedis nulaužtas Irenos uragano, dar 2011 metais.

medines parketlentes

 

Geriausios restauracijos nominaciją laimėjo Yantarnaya Pryad-Parquet projektas  Sankt Peterburgo Ermitažo muziejuje. Šiam projektui panaudotos: pelkių ąžuolo (bog oak), klevo, kriaušės, sapele ir rešutmedžio medienos. Restauratoriai sugebėjo išsaugoti 75 procentus originalios grindų medienos, datuojamos 1850 metais.

medines parketlentes

 

Geriausios gamyklinės apdailos kategorijoje laurai atiteko Gaylord Hardwood Flooring salonui Otavoje. Grindų centre medalijonas su įcentruota žvaigžde ir graikišku raktų motyvais, apsuptas šešiolikos skirtingų medienų pavyzdžiais, tarp kurių klevo, raudonojo ir baltojo ąžuolų, hikory medienos.

medines parketlentes

  

Geriausiu visuomeniniu projektu pripažintas Ourada Designs darbas, kuris bus naudojamas parodose reklamuoti Bostik Inc. įmonės prekinį ženklą. Grindų segmentas transportavimo metu. gali būti sulenkiamas per puse. Segmentas sumontuotas iš daugiau kaip 70 atskirų medienos elementų ir vieno žalio driežo -  Bostik Inc. talismano.

medines parketlentes

 

Geriausiu gyvenamuoju projektu paskelbtas Ourada Designs darbas. Projekto savininkas panaudojo praeitų metų pagrindinio prizo laimėtojo medžiagų likučius. Šiam projektui sugaišta 168 valandas. Patys nuspreskite ar tai daug, ar mažai.

medines parketlentes

 

Geriausiu pjovimu lazeriu ir programinėmis staklėmis paskelbtas Woodwright Hardwood Floor medalijonas sudarytas iš kelių skirtingų medienos sluoksnių.

medines parketlentes

 

Geriausiu grindų “gelbėtojo” kategorijoje nugalėjo Archetypal Imagery Corp. Į šią kategoriją papuola tik 100% išmontuotos senos grindys, perdirbtos ir padengtos vietoje ar gamykliškai. Ąžuolas naudotas šiame projekte iš senovinio kleties, menančio dar JAV pilietinio karo laikus.

medienes parketlentes

 

Vilnius

J. Kazlausko g. 1

I-V  9-18     IV 10-14

kauno parduotuves telefonas  +370 683 38730

kauno parduotuves el. pastas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kaip pašalinti įdaužas nuo medinio paviršiaus

Buityje sunku išvengti įvairiausių nelaimingų atsit