Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos
Jubiliejinį - dešimtą kartą, kovo 20-osios vakarą Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje įvyko konkurso „Metų interjeras/Auksinė paletė'14“ apdovanojimai.
Dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius: 124 interjero architektai ir dizaineriai vertinimui pateikė 124 privačius, 55 visuomeninius ir 15 biurų interjerus. Dalyvių darbus vertino tarptautinė komisija. Konkursui pateikiami darbai buvo vertinami 3-jose tipologinėse grupėse-kategorijose: privatus gyvenamasis interjeras, visuomeninis interjeras, biuro interjeras.
 
Geriausiu gyvenamojo interjero kategorijoje pripažintas ir kitus 123 konkurentus savo kategorijoje aplenkęs Andriaus Byčenkovo, architektūros ir interjero studijos CASABLANCA, interjeras dviejų asmenų šeimai, lofto tipo patalpose. Projektui buvo pasirinktos Nero dūminto ažuolo parketlentės. Tarp visuomeninių interjerų geriausiu pripažintas Gabijos Pažarskytės sukurtas privataus vaikų darželio „Basa pieva“, įsikūrusio viename iš Vilniaus loftų, interjeras. Biuro interjero kategorijoje geriausiu išrinktas Dmitrij Kudin ir Lauros Malcaitės parengtas kompanijos „wix.com“ biuro interjeras.
 
 
 
Metų interjeras 2014 geriausias privatus gyvenamasis interjeras. Dūmintas ąžuolas NERO
L. Garbačiausko nuotraukos
nero loftas4
Loftas be sienu sumazintas dydis 02
Loftas be sienu sumazintas dydis 03
Loftas be sienu sumazintas dydis 04
Loftas be sienu sumazintas dydis 05
Loftas be sienu sumazintas dydis 06
Loftas be sienu sumazintas dydis 07
Loftas be sienu sumazintas dydis 08
nero loftas3
Loftas be sienu sumazintas dydis 10
Loftas be sienu sumazintas dydis 11
Loftas be sienu sumazintas dydis 12
Loftas be sienu sumazintas dydis 13
nero loftas8
 
 
 

Vilnius

J. Kazlausko g. 1

I-V  9-18     IV 10-14

kauno parduotuves telefonas  +370 683 38730

kauno parduotuves el. pastas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kaip pašalinti įdaužas nuo medinio paviršiaus

Buityje sunku išvengti įvairiausių nelaimingų atsit